Etkinlikler

ASELSAN Tekno Macera etkinliklerine katıl, atölye çalışmaları ve sürpriz hediyeleri kaçırma! ASEL, Eda & Mete sizinle tanışmak için sabırsızlanıyor.

11-13 Şubat Okul Etkinlikleri

Okul Etkinlikleri

Tekno Macera, Ahlatlı çocuklar ile, daha sonrasında Ercişli çocuklar ile okul etkinliklerinde buluştu. Yaşadığımız teknoloji çağında, çocukların gelişen teknolojilerden habersiz kalmaması ve teknolojinin bir ilgi alanı haline gelmesi amacıyla çıkılan bu yolda eğitici aktiviteler ve bilgiler çocuklarla paylaşıldı. Çocuklar teknoloji, robotik kodlama ve mühendislik dallarının temelinde yatan algoritmik ve analitik düşünmeyle ilgili birbirinden eğlenceli oyunlar oynadı.

4-5-6 Ekim Konya Bilim Festivali

Tekno Macera; 4-5-6 Ekim tarihlerinde ‘’Sen de Yapabilirsin’’ temasıyla yedincisi düzenlenen Konya Bilim Festivali’nde de çocuklarla buluştu. Katılımcılar, 3D kalemler ile hayal güçlerini geliştirirken, bu teknolojinin mantığını da öğrendiler. Teknolojiye meraklı, fen bilimlerine ilgili çocuklar Konya Bilim Festivali ASELSAN Tekno Macera standında gerçekleştirilen etkinlikler ile mühendislik dalları hakkında bilgilendirildi ve teknolojiye duydukları ilgi eğitici aktiviteler ile pekiştirildi.

17-22 Eylül İstanbul Teknofest

Milli Teknoloji Hamlesi kapsamında, 17-22 Eylül tarihleri arasında ikincisi gerçekleştirilen İstanbul Teknofest’e, ASELSAN Tekno Macera olarak katılım sağlandı. Sanal gerçeklik gözlükleriyle uzay maceraları ve bisiklet turlarına katılan çocuklar; festival boyunca Tekno Macera standında gelişen teknolojiler hakkında birçok bilgi edindi ve etkinliklere katılım sağladı. Katılımcılar, tanıştıkları Asel hologramı ile fotoğraf çektirirken; VR aktiviteleri, workshoplarda yaptıkları maketler, eğitici aktiviteler ve yarışmalar ile keyifli vakit geçirdi.

12 Mayıs Cepa AVM - Robot ve Teknoloji Atölyesi

12 Mayıs saat 14.00 – 17.00 arasında Cepa AVM’de gerçekleşecek olan Robot ve Teknoloji Atölyesinde ASEL, Eda ve Mete tüm çocuk dostları ile buluşuyor. Tekno Macera etkinliklerine katıl, atölye çalışmaları ve sürpriz hediyeleri kaçırma!

28 Nisan Armada AVM - Robot ve Teknoloji Atölyesi

28 Nisan Pazar saat 14.00. -18.00 arasında Armada AVM’de gerçekleşecek olan Robot ve Teknoloji Atölyesinde ASEL, Eda ve Mete tüm çocuk dostları ile buluşuyor. Tekno Macera etkinliklerine katıl, atölye çalışmaları ve sürpriz hediyeleri kaçırma!

27 Nisan Armada AVM - Robot ve Teknoloji Atölyesi

27 Nisan Cumartesi saat 14.00. -18.00 arasında Armada AVM’de gerçekleşecek olan Robot ve Teknoloji Atölyesinde ASEL, Eda ve Mete tüm çocuk dostları ile buluşuyor. Tekno Macera etkinliklerine katıl, atölye çalışmaları ve sürpriz hediyeleri kaçırma!

24 Nisan ASELSAN Tekno Macera Lansman ve Canlı Yayın

ASELSAN Tekno Macera Lansman ve Canlı Yayını 24 Nisan YouTube, Facebook ve Twitter Tekno Macera sosyal medya hesaplarında canlı yayında sizlerle buluşuyor.

Gelişmelerden Haberdar Ol!

ASELSAN Tekno Macera’nın yeni videoları, etkinlikleri ve oyunları yayınlandığında seni haberdar edeceğiz. E-Posta adresinle hadi kayıt ol!